13 kwietnia 2016

Adwokat Olesno

Adwokat Jan Stelmach posiadający 27-letnie doświadczenie w pracy zaprasza mieszkańców Olesna do Indywidualnej Kancelarii Adwokackiej, znajdującej się na ul. Tadeusza Kościuszki 16. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Czym zajmuje się Adwokat w Olesnie?

Wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy, Adwokat Jan Stelmach oferuje oleśniczanom profesjonalne, wyczerpujące porady prawne dotyczące wielu dziedzin, takich jak: prawo pracy, prawo administracyjne, gospodarcze, karne, rodzinne, cywilne oraz emerytalne i rentowe. W sprawach sądowych, których się podejmujemy, reprezentujemy mieszkańców Olesna w każdym etapie postępowania: przygotowawczym, sądowym, apelacyjnym i kasacyjnym. Kierujemy się pełnym profesjonalizmem od początku do końca.

Dlaczego warto wybrać Adwokata w Olesnie?

Olesno to miasto, w którym mieszka około 10 tysięcy osób. Z pewnością wielu z nich potrzebować będzie kiedyś pomocy prawnej. Kancelaria adwokacka Jana Stelmacha zapewni im pełną obsługę prawną, pomoc stałą i doraźną. Kontaktować z nami mogą się zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Zapraszamy do naszej Kancelarii adwokackiej w Olesnie.