14 maja 2019

Kancelaria Adwokacka Jan Stelmach

Już od dziś możesz skorzystać z usług nowo otwartej Kancelarii Adwokackiej Jana Stelmacha w Opolu.

Jan Stelmach to adwokat nr. 1 na adwokackim rynku. Już teraz dostępny również dla Ciebie,jeśli mieszkasz w okolicach Opola. Korzystając ze swojego doświadczenia, oraz wszystkich wygranych spraw, oferuje profesjonalną pomoc w zakresie prawa, kodeksów czy administracji, zarówno dla osób indywidualnych, ale również dla podmiotów gospodarczych.

Zastanawiasz się co wyróżnia tę Kancelarię Adwokacką od innych w Twojej okolicy?

Już od samego wejścia, możesz poczuć różnicę. Odczujesz miłą, ciepłą atmosferę, która sprzyja wzajemnemu zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, a dla Nas jest motywacją do działania, zaangażowania się w pełni w każdą sprawę. Na sobie doświadczysz, że dla Nas ważny jest każdy człowiek i zadbanie o jego dobro. Niektóre sprawy mogą być dość krępujące i wymagające delikatności w ich poprowadzeniu, dlatego dla Nas każda sprawa jest traktowana z szczególną indywidualnością.

W Naszej codziennej pracy kierujemy się lojalnością, zaufaniem, dyskrecją i dobrem dla innych. To są Nasze priorytety, dzięki którym każdy korzystający z Kancelarii Jana Stelmacha ma miłe wspomnienia z współpracą i w razie potrzeby, chętnie wraca. A to, że nie stoimy w miejscu, ale cały czas pogłębiamy wiedzę, doskonalimy się zawodowo oraz zdobywamy doświadczenie, pozwala Nam pomóc wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują.

Kancelaria Adwokacka Opole Jana Stelmacha pomaga w różnych dziedzinach prawa, dopasowując się do potrzeb, każdego. Dlatego zajmujemy się sprawami ​cywilnymi, rodzinnymi, gospodarczymi, oraz administracyjnymi wraz ze sprawami karnymi, w tym także karnoskarbowymi. Szukając u Nas pomocy możesz liczyć np. na udzielenie porady i konsultacji, poprowadzenie sprawy przed sądem lub urzędem, obsługę prawną firmy na stałe, sporządzenie ekspertyz, czy opinii prawnych, opracowanie aktów prawnych (np. umów, pism procesowych, lub uchwał), prowadzenie negocjacji, oraz ochronę prawną wizerunku.

Jeśli właśnie takiej pomocy potrzebujesz to​ zapraszamy Cię do nowo otwartej Kancelarii Adwokackiej Jana Stelmacha w Opolu.

Pamiętaj, każdy z Nas ma wybór! Ty skorzystaj z niego mądrze!